Kurumsal

HAKKIMIZDA

 

Malzeme Test; iş ortaklarımız için test ettiğimiz, incelediğimiz, onayladığımız ve kalibre ettiğimiz malzeme ve ürünlerin her zaman güvenli, kaliteli, uyumlu ve amaca uygun olduğundan emin olmanızı sağlamak amacıyla alanında uzman mühendisler tarafından kurulmuştur. Amacımız; çalıştığımız sektörlerde hataya yer olmadığını bildiğimizi ve tek önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu sizlere anlatabilmek ve bu ilkede çalışmalarımızı sürdürerek ülkemizde lider bir test makinaları üreticisi ve test laboratuvarı olduğumuzu kanıtlamaktır.

 

Malzeme Test Laboratuvarı olarak; müşterilerimizin iş kalitesini yükseltme amacıyla kendimiz için mümkün olan en yüksek çalışma standartlarını belirliyoruz ve ürününüzü ISO 17025 akredite test laboratuvarımızda en yenilikçi metotlarla test ediyoruz. Test ihtiyaçlarınızı karşılamak için yurtiçinde ve yurtdışında birçok laboratuvarla ortaklıklar kuruyor, en son test prosedürlerini takip edip sektördeki her yeniliğe ayak uyduruyoruz. Bu sayede en özel projelerinizde bile test ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde karşılayacağımızı taahhüt ediyoruz. Şirket içi Ar-Ge departmanımız, test ihtiyaçlarınıza esnek bir şekilde yanıt vermek ve projeniz için benzersiz bir test protokolü tasarlamanıza yardımcı olmak için kurulmuştur.

 

Malzeme Test olarak; ülkemizde ihtiyaç duyulan test gereksinimlerini sağlamak ve yurtdışında yapılan testleri kendi ülkemizde yapılabilir hale getirmek için çalışıyoruz. Testlerin daha ekonomik fiyatlarla yapılabilirliğini sağlayarak, üreticilerin ve araştırmacıların test maliyetlerini azaltmak ve mevcut kapasitesini her gün arttırarak, kazanımlarını bu hedefte yatırıma dönüştürerek; sürekli büyüme ve gelişme ile sektörde tek ve lider olmayı hedef edinmiş yerli ve milli bir firmayız.

 

Biz Kimiz?

 

Malzeme Test yalnızca test yapmaz, aynı zamanda test makineleri üreticisiyiz. Bu sayede iş ortaklarımıza ulusal ve uluslararası standartlarda, uygun fiyatlı ve yerli üretim test çözümleri sunarız.

 

Yerli bir firmayız. Yerli üreticileri önemsiyoruz, yatırımlarımızı yurtiçine yapmak ve büyümek istiyoruz. Üreticilerimizin yaşadığı problemleri anlıyor, bu yolda zaman ve para kaybınızı önlemek için Avrupa standartlarında yerli üretim ve test hizmetleri sağlıyoruz. Testinizin kapasitesinin büyüklüğü ya da akredite olup olmaması bizim için önemli değil. Akredite olmayan testleriniz için, kapsam genişletmeyle tasarım oluşturup akredite olabiliriz.

 

Üreticiyseniz ürünlerinizin uluslararası sertifikalandırmasını sağlar, standardı olmayan tüm ürünlerinize standart oluşturabiliriz. Mevcut tüm testler çalışma alanımıza dahil ve herhangi bir proje için bulamayacağımız Test Fikstürü/Aparatı yok.

 

Malzeme Test; test sistemleri ve standartları hakkındaki tecrübemizi paylaşmak, ülkemizde ihtiyaç duyulan test gereksinimlerini sağlamak ve yurtdışında yapılan testleri kendi ülkemizde yapılabilir hale getirmek, testlerin daha ekonomik fiyatlarla yapılabilirliğini sağlamak amacıyla Türk mühendisler tarafından kurulmuştur.

 

Test ihtiyaçlarınız hakkında bilgi almak ve sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.