Extra Discal Motion Preserving Implants ASTM F2624
Extra Discal Motion Preserving Implants ASTM F2624

Extra Discal Motion Preserving Implants ASTM F2624

 

ASTM F2624: Standard Test Method for Static, Dynamic, and Wear Assessment of Extra-Discal Spinal Motion Preserving Implants.

 

ASTM F2624 test standardı, disk dışı hareket koruyan implantların statik, dinamik ve aşınma testleri için test prosedürlerini belirtir. Bu implantların, fonksiyonel omurga birimlerinin hareketine izin verirken, önemli doku çıkarmadan omurga stabilitesini artırması amaçlanmıştır. Aşınma testlerinde, bu test yönteminde tanımlanan test ortamı kullanılarak disk dışı omurga hareketini koruma prosedürlerinde kullanılan bileşenlerin aşınmasını belirlemek için bir ağırlık kaybı yöntemi ve boyutsal bir analiz kullanılarak değerlendirilir.

 

Türkiye'nin en kapsamlı akredite biyomedikal test laboratuvarımız sayesinde tüm spinal implant test ihtiyaçlarınıza -diğer laboratuvarların aksine- uzun bekleme süreleri olmadan, en hızlı ve hassas şekilde karşılık veriyoruz. Malzeme Test Laboratuvarı, Türkiye'de akredite olarak test hizmeti veren TEK laboratuvardır.

 

Extra discal motion preserving implants ASTM F2624 hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi istemek için hemen Malzeme Test ile iletişime geçin.

 

Paylaş: