Ayak Bileği İmplantı Testleri Hizmetlerimiz (Ankle Implants Testing Services)

Ayak Bileği İmplantı Testleri Hizmetlerimiz (Ankle Implants Testing Services)

 

Malzeme Test; ayak, ayak bileği, el bileği, dirsek ve diğer çeşitli küçük eklem ortopedileri dahil olmak üzere omuz replasmanı ve ekstremite implant testleri konusunda kapsamlı test hizmeti yelpazesine sahiptir. Konusunda uzman ekibimiz, ASTM ve ISO gibi standart yöntemlerinin yanı sıra benzersiz veya yeni tasarımlar için özel protokoller uyarınca testler gerçekleştirir. Uzmanlarımız, fizibilite çalışmaları ve test tasarımından nihai düzenleme sunumuna kadar testin her aşamasında sizlere yardımcı olabilir.

 

Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi (AAOS), total ayak bileği replasmanlarının tasarımındaki son gelişmelerle birlikte, "total ayak bileği replasmanının (TAR), ayak bileği artriti ve diğer rahatsızlıkları olan birçok hasta için hızla tercih edilen tedavi haline geldiğini" belirtmektedir. Sonuç olarak Malzeme Test, ASTM F2665'e göre yorulma (fatigue), constraint ve aşınma (wear) testleri dahil olmak üzere ayak bileği implantları testleri sunar.

 

Türkiye'nin en kapsamlı akredite biyomedikal test laboratuvarımız sayesinde tüm ayak bileği test ihtiyaçlarınıza -diğer laboratuvarların aksine- uzun bekleme süreleri olmadan, en hızlı ve hassas şekilde karşılık veriyoruz. Malzeme Test Laboratuvarı, Türkiye'de akredite olarak test hizmeti veren TEK laboratuvardır.

 

Ayak bileği implantı testleri hizmetlerimiz (ankle implants testing services) hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi istemek için hemen Malzeme Test ile iletişime geçin.

 

 

Ayak Bileği İmplantı Testlerinde Kullandığımız Bazı Standartlar:

 

ASTM F1378 test, ASTM F1829 test, ASTM F2028 test, ASTM F2665 test, ASTM F1781 test, ASTM F1357 test, ASTM F2887 test

 

Ayak Bileği İmplantı Testleri (PDF)

 

Total Ankle Replacement Wear Testing ISO 22622

Total Ankle Replacement Wear Testing ISO 22622ISO 22622: Implants for surgery

Total Ankle Replacement Prosthesis Specifications ASTM F2665

Total Ankle Replacement Prosthesis Specifications ASTM F2665ASTM F2665: Standard Specification for

Contact Pressure Total Ankle Replacement PI-65

Contact Pressure Total Ankle Replacement PI-65PI-65: Determination of Total Ankle Replacement

Paylaş: