Polimer Matris Kompozit (PMC) Test Hizmetlerimiz (Polymer Matrix Composites (PMC’S) Testing Services)
Polimer Matris Kompozit (PMC) Test Hizmetlerimiz (Polymer Matrix Composites (PMC’S) Testing Services)

Polimer Matris Kompozit (PMC) Test Hizmetlerimiz (Polymer Matrix Composites (PMC’S) Testing Services)

 

Dünya enerji açısından daha verimli hale geldikçe, Polimer Matris Kompozitleri (PMC'ler) daha hafif, daha güçlü ve daha dayanıklı malzemelerle havacılık teknolojisinin sınırlarını zorlamaya yardımcı oluyor. Yapısal bileşenlerden iç malzemelere kadar, PMC'ler hafif güç ve eşsiz dayanıklılık sağlar.

 

Polimer matrisli kompozitlerin çok çeşitli havacılık uygulamalarında değerli olduğu kanıtlanmıştır. PMC'ler düşük ağırlıklı malzemeler olup, yüksek derecede sertliğe ve dayanıklılığa sahiptir.

 

Polimer matris kompozitler için test standartları, mekanik, kimyasal, termal ve çevresel testler için metodolojiyi ana hatlarıyla belirtir. Bu standartların uygulanması, Malzeme Test uzmanlarının malzemelerinizin her koşulda performans göstermeye devam etmesini sağlamasına olanak tanır.

 

Malzeme Test ile Polimer Matris Kompozit (PMC) Testi

Havacılık ve polimer matris kompozit testlerinde (polymer matrix composites testing) bir lider olan Malzeme Test, doğru ve güvenilir sonuçlar sağlamak için en son teknolojiyi kullanır. Kompozit test uzmanlarımız bu konuda yeterli tecrübe ve birikime sahiptir ve malzeme veya ürün geliştirmenin herhangi bir aşamasında projelerinizi ele almaya hazırdır. Aşağıdaki test hizmetleriniz sizlere sunmaktayız;

Polimer matris kompozit çekme testler, basma testleri, yorulma testleri, kayma testleri, eğme testleri.

 

Polimer matris kompozit test (polymer matrix composites (PMC) testing) hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya fiyat teklifi istemek için hemen Malzeme Test ile iletişime geçin.

 

Polimer Matris Kompozit (PMC) Testlerinde Uyguladığımız Standartlar:

ASTM C271 test, ASTM C273 test, ASTM C297 test, ASTM C363 test, ASTM C364 test, ASTM C365 test, ASTM C394 test, ASTM C481 test, ASTM D1002 test, ASTM D2344 test, ASTM D2583 test, ASTM D2584 test, ASTM D3039 test, ASTM D3418 test, ASTM D3479 test, ASTM D3531 test, ASTM D3532 test, ASTM D5229 test, ASTM D6272 test, ASTM D6641 test, ASTM D6742 test, ASTM D6873 test, ASTM D7137 test, ASTM D7248 test, ASTM D7249 test, ASTM E1131 test

 

Polimer Matris Kompozit Testleri (PDF)

 

Paylaş: