Small Bone Plates PI-68
Small Bone Plates PI-68

Small Bone Plates Testing PI-68

 

PI-68: (WK52025) Standard Test Method for Metallic Bone Plates Used in Small Bone Fracture Fixation

 

PI-68 standardı, küçük kemik metal plaklarının test edilmesi için kullanılır. Küçük kemik plakları öncelikle uzak ekstremitelerde (örn. Parmaklar ve ayak parmakları) ve kırık fiksasyonu için vücudun kraniyomaksillofasiyal bölgesinde kullanılır. Metalik kemik plakları için test standartları, ASTM F382 ve ISO 9585 kullanılır, ancak küçük kemik kırığı fiksasyonunda kullanılan plakların daha küçük boyutu nedeniyle, bu standartlarda açıklanan bazı testlerin kurulması ve uygulanması çok zordur. Bu standart, yük türlerini ve bu yükleri uygulamak için belirli yöntemleri belirleyerek statik ve dinamik testleri açıklar.

 

Türkiye'nin en kapsamlı akredite biyomedikal test laboratuvarımız sayesinde tüm osteosentez test ihtiyaçlarınıza -diğer laboratuvarların aksine- uzun bekleme süreleri olmadan, en hızlı ve hassas şekilde karşılık veriyoruz. Malzeme Test Laboratuvarı, Türkiye'de akredite olarak test hizmeti veren TEK laboratuvardır.

 

Small bone plates PI-68 hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi istemek için hemen Malzeme Test ile iletişime geçin.

 

Paylaş: