Spinous Process Plates PI-76
Spinous Process Plates PI-76

Spinous Process Plates PI-76

 

PI-76: (WK45142) Standard Practice for Mechanical Characterization of Spinous Process Plates

 

PI-76 test standardı, spinöz proses plakalarının test edilmesi için kullanılır. SPP, füzyon için hareket segmentini stabilize etmek için bitişik spinöz proseslerin etrafına kenetlenen paralel plakalardan oluşur. Bu prosedür, yük türlerini ve bu yükleri uygulamak için belirli yöntemleri belirterek statik ve dinamik testleri açıklar. Bunları değerlendirmek ve karakterize etmek için Malzeme Test’te gerçekleştirebileceğiniz testler: Statik ve dinamik eksenel basma testi (static and dynamic axial compression testing), statik ve dinamik burulma testi (static and dynamic torsion testing), statik ve dinamik plaka ayırma (static and dynamic plate dissociation) ve standart köpükten statik çekme (static pull-out from standard foam).

 

Türkiye'nin en kapsamlı akredite biyomedikal test laboratuvarımız sayesinde tüm spinal implant test ihtiyaçlarınıza -diğer laboratuvarların aksine- uzun bekleme süreleri olmadan, en hızlı ve hassas şekilde karşılık veriyoruz. Malzeme Test Laboratuvarı, Türkiye'de akredite olarak test hizmeti veren TEK laboratuvardır.

 

Spinous process plates PI-76 hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi istemek için hemen Malzeme Test ile iletişime geçin.

 

Paylaş: