Total Ankle Replacement Wear Testing ISO 22622
Total Ankle Replacement Wear Testing ISO 22622

Total Ankle Replacement Wear Testing ISO 22622

 

ISO 22622: Implants for surgery - Wear of total ankle-joint prostheses - Loading and displacement parameters for wear-testing machines with load or displacement control and corresponding environmental conditions for test 

 

ISO 22622 standardı yürüyüş koşulları altında total ayak bileği eklemi endoprotezlerinin aşınması, Malzeme Test diz eklemi simülatörü kullanılarak belirlenebilir. Üç (artı kontrol istasyonu) numunenin eşzamanlı testi, hızlı geliştirme, para ve zaman tasarrufu sağlar. Rutin testler, test sıvısı olarak buzağı serumu kullanılarak gerçekleştirilir. Genel olarak test 5 milyon çevrimden sonra durdurulur. Aşınma ağırlık kaybı ölçümleriyle belirlenir. 500.000 çevrimde bir test durdurularak incelemeler gerçekleştirilir. İsteğe bağlı olarak partikül analizi yapılabilir.

 

Türkiye'nin en kapsamlı akredite biyomedikal test laboratuvarımız sayesinde tüm ayak bileği test ihtiyaçlarınıza -diğer laboratuvarların aksine- uzun bekleme süreleri olmadan, en hızlı ve hassas şekilde karşılık veriyoruz. Malzeme Test Laboratuvarı, Türkiye'de akredite olarak test hizmeti veren TEK laboratuvardır.

 

Total ankle replacement wear testing ISO 22622 hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi istemek için hemen Malzeme Test ile iletişime geçin.

 

Paylaş: