Hataya yer olmayan birçok endüstride çok çeşitli malzeme ve ürün için hızlı, güvenilir ve ucuz; test, muayene ve sertifikasyon hizmetleri sağlıyoruz. İşinizi şansa bırakmayın! Geniş hizmet alanımızın ve kalitemizin avantajından faydalanın!

Malzeme Test olarak yalnızca test yapmıyoruz, aynı zamanda Test Makineleri üreticisiyiz. Bu sayede iş ortaklarımıza ulusal ve uluslararası standartlarda, uygun fiyatlı ve yerli üretim test çözümleri sunuyoruz.

Yerli bir firmayız ve yerli üreticileri önemsiyoruz! Yatırımlarımızı yurtiçine yapmak ve büyümek istiyoruz. Üreticilerimizin yaşadığı problemleri anlıyor, bu yolda zaman ve para kaybınızı önlemek için Avrupa standartlarında yerli üretim ve test hizmetleri sağlıyoruz. Testinizin kapasitesinin büyüklüğü ya da akredite olup olmaması bizim için önemli değil. Akreditasyon kapsamında olmayan testleriniz için, kapsam genişletmeyle tasarım oluşturup akredite olabiliriz.

Ürünlerinizin uluslararası sertifikalandırmasını sağlar, standardı olmayan tüm ürünlerinize standart oluşturabiliriz. Mevcut tüm testler çalışma alanımıza dahil ve herhangi bir proje için bulamayacağımız Test Fikstürü/Aparatı yok!

Hedeflerinize en kısa sürede ulaşmak için Malzeme Test farkıyla tanışın!

Savunma, Uzay ve Havacılık, Malzeme, İnşaat, Otomotiv, Mekatronik, Gıda, Ambalaj, Biyomedikal, Tekstil, Enerji, Demiryolu-Ray ve Bağlantı Elemanları, Teknoloji, Yapı Kimyasalları, Kaynaklı Malzeme gibi geniş sektör yelpazesinde; Yorulma Testleri, Çekme Testleri, Kırılma Tokluğu Testleri, Darbe Testleri, Sürünme Testleri, Kayma Testleri, Sertlik Ölçüm Testleri, Eğme Testleri, Çevresel Testler ve özel projelere uygun her türlü malzeme testini yılların verdiği tecrübeyle, yüksek kalite ve hızlı teslimat garantisiyle uyguluyoruz.

Malzeme Test’in güven, kalite ve tecrübesiyle tanışmak için daha fazla beklemeyin, bugün bizimle iletişime geçin!

 

Hataya yer olmayan birçok endüstride çok çeşitli malzeme ve ürün için

Paylaş: